Умови та положення

1. Реквізити.

Продукція Heleonic спроектована і зроблена в Україні.
Дані про юридичну особу:
ФОП Даниелян А.Е., ІПН 3280914932
02068, Україна, м. Київ, Драгоманова 17, кв 201

2. Умови обміну та повернення.

Якщо ви хочете повернути або обміняти товар, надішліть нам електронного листа на return@heleonic.com протягом 14 днів з моменту отримання доставки. Щоб претендувати на повне повернення коштів, ви повинні повернути товар в його первісному стані, в оригінальній упаковці, без слідів експлуатації. Якщо всі умови будуть виконані, ми відшкодуємо вартість товару. Будь ласка, упакуйте товар для безпечної доставки, Heleonic не несе відповідальності за пошкодження, що виникли в дорозі. Також усі витрати на зворотню доставку не відшкодовується.

3. Умови скасування передзамовлення.

Якщо ви хочете скасувати передзамовлення після закінчення 14 днів з дати оплати, надішліть нам електронний лист на return@heleonic.com. У такому випадку ми повернемо 80% вартості замовлення, термін повернення коштів може складати до 14 робочих днів.

4. Гарантія.

На товари Heleonic діє гарантія 1 рік з моменту покупки. Якщо у вас стався гарантійний випадок, відправте нам повідомлення на електронну пошту з кількома фотографіями і описом проблеми на guarantee@heleonic.com. Ми зв’яжемося з вами протягом 2-3 робочих для уточнення деталей. Вартість відправки товару до Heleonic не відшкодовується. Вартість доставки товару клієнту покриває Heleonic.