Доставка та оплата

1. Як зробити замовлення?

Оберіть на сайті необхідну кількість ламп та додаткові умови покупки: одна одиниця або опт від 5 шт, замовлення зі складу або оформлення передзамовлення з очікуванням 30-60 календарних днів. Після замовлення ви отримаєте на пошту лист з підтвердженням і ми звʼяжемося з вами для уточнения деталей протягом 2-х робочих днів.

2. Як оплатити замовлення?

Ви можете оплатити замовлення по реквізитам, за складністю це все одно що відправити переказ з карти на карту. На жаль ми не відправляємо накладеним платежем. Після підтвердження оплати готуємо посилку для відправки.

3. Як швидко ви відправляєте замовлення?

Ви можете замовити товар зі складу або оформити передзамовлення. У першому випадку ми відправимо посилку упродовж 1-3 робочих днів. У разі передзамовлення, час виготовлення може коливатися від 30 до 60 календарних днів, це повʼязано з особливостями постачання комплектуючих. У будь-якому разі, ми дуже хочемо, щоб  продукт потрапив до вас якомога швидше і зробимо для цього все можливе.

4. Яка вартість доставки?

Ми здійснюємо безкоштовну доставку по Україні у відділення Нової Пошти. Можлива також доставка курʼєром за адресою, вартість згідно тарифів Нової Пошти. Ваше замовлення буде ретельно запаковано та доставлено у зручне для вас місце.

5. Якщо я не забрав замовлення?

Якщо ви не забрали посилку вчасно, вона повернулася нам і ви не бажаєте платити за повторну доставку або хочете скасувати замовлення, ми повертаємо 80% вартості товару.