Доставка та оплата

1. Як зробити замовлення?

Оберіть на сайті необхідний товар та додаткові умови замовлення: одна одиниця або опт від 5 шт, відправка відразу зі складу або оформлення передзамовлення з очікуванням 30-60 календарних днів. Після замовлення ви отримаєте на пошту лист з підтвердженням і ми звʼяжемося з вами протягом 2-х робочих днів для уточнения деталей.

2. Як оплатити замовлення?

Ви можете оплатити замовлення на сайті використовуючи Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay. Після підтвердження оплати готуємо посилку для відправки. На жаль ми не відправляємо замовлення накладеним платежем.

3. Як швидко ви відправляєте замовлення?

Ви можете замовити товар зі складу або оформити передзамовлення. У першому випадку ми відправимо посилку упродовж 1-3 робочих днів. У разі передзамовлення, час виготовлення може коливатися від 30 до 60 календарних днів, це повʼязано з особливостями постачання комплектуючих. У будь-якому разі, ми дуже хочемо, щоб  продукт потрапив до вас якомога швидше і зробимо для цього все можливе.

4. Яка вартість доставки?

Ми здійснюємо безкоштовну доставку по Україні до відділення Нової Пошти. Можлива також доставка курʼєром за адресою, вартість згідно тарифів Нової Пошти. Ваше замовлення буде ретельно запаковано та доставлено у зручне для вас місце.

5. Якщо я не забрав замовлення?

Якщо ви не забрали посилку вчасно, вона повернулася нам і ви не бажаєте платити за повторну доставку або хочете скасувати замовлення, ми повертаємо 80% вартості замовлення.